środa, 7 sierpnia 2013

Witam!

kim jestem?

Nazywam się Andrzej Strózik i postanowiłem założyć bloga, ponieważ chciałbym pochwalić się swoim trybem życia, który może niektórych zafascynować.

Uwielbiam podróże. Zwiedziłem już na prawdę dużo w swoim życiu i zobaczyłem wiele rzeczy, ludzi, kultur.
Obecnie pracuję jako księgowy w dużej firmie, jednak nie sądzę, żebym długo zagrzał tam miejsce. Nie chodzi o to, że jestem nierzetelny lub nie mam dobrych układów z szefem. Jest to po prostu mój wybór. Nie lubię przywiązywać się do miejsc, a zwłaszcza do wykonywania jednej pracy przez dłuższy czas, dlatego też często je zmieniam. Moje doświadczenie dzięki temu jest ogromne, więc nie mam większego problemu z dostaniem się na wysokie stanowisko na start. Kiedy tylko zaoszczędzę trochę pieniędzy od razu wybieram się na podróż mojego życia. Każda wyprawa jest dla mnie nowym wyzwaniem i rozpoczęciem czegoś nowego, nowego etapu, rozdziału. Kiedy wracam idę do nowej pracy. Kiedy nie mogę jej znaleźć, bo tak też się czasem zdarza wykonuję zlecenia przez Internet, a z tego również można wyżyć i trochę zaoszczędzić.
Moje wyprawy są dodatkowo bardzo fascynujące, ponieważ często wybieram się na nie bez większej gotówki i wtedy szukam innych rozwiązań. Zawsze pomocni są kierowcy, którzy chętnie zabierają autostopowiczów.

W tej chwili wybieram się do Tunezji, ale jest to zaplanowany wyjazd.
Już niebawem podzielę się z wami tą podróżą i zdam rzetelną fotorelacje :)

Zapraszam wszystkich.
A. Strózik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz